30. října 2017

Katedra řízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích FHS UK společně s Edinburgh Napier University, Lahti University of Applied Sciences a Frankfurt University of Applied Sciences zahájili 1. září 2017 tříletou spolupráci na projektu DOCMAN. Cílem projektu je, po analytické fázi, vytvořit a realizovat tři společně vyučované předměty zaměřené na posilování manažerských kompetencí v oblastech a) Inovace a management změny, 2) Navržení a rozvoj sociální a zdravotní péče, a 3) Budování kapacity a poskytování sociální a zdravotní péče. Součástí výuky jednotlivých předmětů budou i intenzivní programy v Praze, v Lahti a ve Frankfurtu, kterých se zúčastní studenti zapojených univerzit. Projekt bude zakončen v srpnu 2020.